Wszystkie bestsellery

Pas napędowy kombajnowy 3B 1670 ROVEN MB

WR_023053
95,79 zł
Brutto Dostępność: 48 h
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis
  • Kod: WR_023053
  • Kod towaru: 023053
  • Producent: ROVEN
  • Waga: 1.3000
  • Jednostka: szt
  • Wymiary: 3X16,7x13,5 x 1618Li / -Lp / 1698La / 1670Le

Pasy napędowe oferowane przez naszą firmę znajdują zastosowanie we wszystkich typach maszyn i urządzeń przemysłowych, jak również w rolnictwie czy przemyśle motoryzacyjnym. Wszystkie elementy produkowane są zgodnie z wymogami celów, do których zostały zaprojektowane oraz w oparciu o najnowsze technologie i obowiązujące międzynarodowe standardy.
W naszym asortymencie znajdują się wysokiej klasy pasy napędowe ROVEN, w tym klasyczne pasy klinowe, modele wąskoprofilowe, szerokoprofilowe, zespolone, uzębione i wielorowkowe. Wykaz dostępnych profili znajdą Państwo na podstronie każdego produktu.


Nadzwyczajna sprawność naszych pasków napędowych osiągnięta została dzięki wysokiej klasy materiałom okładzin ciernych, a także nowoczesnym tworzywom, z których wytwarza się cięgna. Doskonałe i niezawodne materiały wykorzystane do produkcji pasków napędowych gwarantują ich dużą wytrzymałość i odporność na obciążenia. Charakteryzuje je również płynna i bezpoślizgowa praca – jedynym warunkiem jest tu prawidłowy dobór naprężenia paska napędowego. Warto również zaznaczyć, że nasze pasy napędowe to również elementy o różnorodnym przeznaczeniu, które mogą być wykorzystywane w niemal każdej gałęzi przemysłu.

Szczegóły produktu
ROVEN
WR_023053
2 Przedmioty
16 innych produktów w tej samej kategorii: