Wszystkie bestsellery

Pas napędowy uzębiony X B 1320 BX MASTER BELTS

WR_014568
27,20 zł
Brutto Dostępność: 48 h
Ilość

Opis
  • Kod: WR_014568
  • Kod towaru: 014568
  • Producent: MASTER BELTS
  • Waga: 0.2600
  • Jednostka: szt
  • Wymiary: 17x11 x 1276Li / 1320Lp / 1346La

Pasy napędowe oferowane przez naszą firmę znajdują zastosowanie we wszystkich typach maszyn i urządzeń przemysłowych, jak również w rolnictwie czy przemyśle motoryzacyjnym. Wszystkie elementy produkowane są zgodnie z wymogami celów, do których zostały zaprojektowane oraz w oparciu o najnowsze technologie i obowiązujące międzynarodowe standardy.
W naszym asortymencie znajdują się wysokiej klasy pasy napędowe ROVEN, w tym klasyczne pasy klinowe, modele wąskoprofilowe, szerokoprofilowe, zespolone, uzębione i wielorowkowe. Wykaz dostępnych profili znajdą Państwo na podstronie każdego produktu.


Nadzwyczajna sprawność naszych pasków napędowych osiągnięta została dzięki wysokiej klasy materiałom okładzin ciernych, a także nowoczesnym tworzywom, z których wytwarza się cięgna. Doskonałe i niezawodne materiały wykorzystane do produkcji pasków napędowych gwarantują ich dużą wytrzymałość i odporność na obciążenia. Charakteryzuje je również płynna i bezpoślizgowa praca – jedynym warunkiem jest tu prawidłowy dobór naprężenia paska napędowego. Warto również zaznaczyć, że nasze pasy napędowe to również elementy o różnorodnym przeznaczeniu, które mogą być wykorzystywane w niemal każdej gałęzi przemysłu.

Szczegóły produktu
MASTER
WR_014568
38 Przedmioty
16 innych produktów w tej samej kategorii: